Konst GrafikKLASSISKA
729423
Eero Järnefelt
(1863-1937)
Eero jÄrnefelt, "vintriga trÄd".

EERO JÄRNEFELT, "VINTRIGA TRÄD".

Sign. Mjukgrundsetsning 24,5x15,5 cm.

Hårt limmad på bakpannån, skador.

Övrigt

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Slutpris
770
8 329
848
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (29 bud)
8 dec 2015 17:41
770 EUR
10
8 dec 2015 17:41
750 EUR
10
8 dec 2015 17:19
630 EUR
12
8 dec 2015 15:25
610 EUR
10
8 dec 2015 15:25
600 EUR