Konst GrafikKLASSISKA
729427
Marc Chagall
(1887-1985)
Marc chagall, sjÄlvportrÄtt ur "psaumes de david"

MARC CHAGALL, SJÄLVPORTRÄTT UR "PSAUMES DE DAVID".

Sign. Etsning, akvatint, 4/40, 20x14 cm.

Övrigt

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Slutpris
1 206
12 939
1 339
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (44 bud)
10
8 dec 2015 16:57
1 206 EUR
9
8 dec 2015 16:57
1 200 EUR
10
8 dec 2015 16:56
1 150 EUR
9
8 dec 2015 16:56
1 100 EUR
9
8 dec 2015 16:54
1 055 EUR