KLASSISKA
732260
Julia Beck
(1853-1935)
Julia beck, adlig ung man.
Julia beck, adlig ung man.
Julia beck, adlig ung man.
Julia beck, adlig ung man.

JULIA BECK, ADLIG UNG MAN.

Sign. Olja på duk 140x70 cm.

Skadad, hål i duken.

Övrigt

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Slutpris
2 900
31 368
3 194
Utropspris
2 000 EUR
Budhistorik (33 bud)
8 dec 2015 16:54
2 900 EUR
8 dec 2015 16:54
2 800 EUR
8 dec 2015 16:53
2 700 EUR
8 dec 2015 16:53
2 700 EUR
8 dec 2015 16:51
2 600 EUR