KLASSISKA
732565
KONSOLBORD, gustavianskt 1700-talets slut, möjligen Finland
Konsolbord, gustavianskt 1700-talets slut, möjligen finland.

Bronserad med vit marmor skiva. Längd 82,5 cm, djup 42 cm, höjd 80 cm.

Renoverad, små skador

Övrigt

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Slutpris
1 720
17 474
2 051
Utropspris
1 200 EUR
Budhistorik (19 bud)
9 dec 2015 16:17
1 720 EUR
9 dec 2015 16:16
1 670 EUR
9 dec 2015 16:16
1 620 EUR
9 dec 2015 16:14
1 570 EUR
9 dec 2015 16:14
1 520 EUR