KLASSISKA
733048
Hjalmar Munsterhjelm
(1840-1905)
Hjalmar munsterhjelm, sommarlandskap med kor

HJALMAR MUNSTERHJELM, SOMMARLANDSKAP MED KOR.

Sign. Olja på duk 42x61 cm.

Övrigt

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Slutpris
13 000
139 285
14 392
Utropspris
15 000 EUR
Budhistorik (5 bud)
8 dec 2015 16:13
13 000 EUR
7 dec 2015 17:55
11 400 EUR
27 nov 2015 16:27
11 200 EUR
26 nov 2015 23:00
11 000 EUR
25 nov 2015 13:16
10 500 EUR