KLASSISKA
736514
Wilho Sjöström
(1873-1944)
Wilho sjÖstrÖm, hamnvy
Wilho sjÖstrÖm, hamnvy
Wilho sjÖstrÖm, hamnvy
Wilho sjÖstrÖm, hamnvy

WILHO SJÖSTRÖM, HAMNVY.

Sign. 1918. Olja på duk 65x53 cm.

Övrigt

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)50 428 2146

Telefontid: Mån - Fre 9-13

500
5 365
555
Utropspris
1 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
5 dec 2015 22:19
500 EUR
2 dec 2015 18:42
400 EUR
25 nov 2015 1:25
350 EUR
24 nov 2015 20:17
100 EUR
24 nov 2015 20:08
50 EUR