KLASSISKA
736928
Felix Frang-Pahlama
(1862-1932)
Felix frang-pahlama, grÖnskande landskap.

FELIX FRANG-PAHLAMA, GRÖNSKANDE LANDSKAP.

Sign. 1905. Olja på duk 37x29,5 cm.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
740
7 795
822
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (8 bud)
8 dec 2015 15:56
740 EUR
8 dec 2015 15:56
720 EUR
8 dec 2015 14:21
700 EUR
26 nov 2015 21:37
620 EUR
26 nov 2015 12:19
600 EUR