KLASSISKA
737873
FISKBESTICK 12+12, silver, Fabergé, Moskva 1900-talets början, totalvikt 1754 g.
Fiskbestick 12+12, silver, fabergé, moskva 1900 talets början, totalvikt 1754 g

Längd 20,5 och 21,5 cm.

Bruksslitage

Slutpris
3 500
37 432
3 870
Utropspris
2 000 EUR
Budhistorik (23 bud)
9 dec 2015 17:14
3 500 EUR
9 dec 2015 17:14
3 400 EUR
9 dec 2015 17:10
3 300 EUR
9 dec 2015 17:10
3 200 EUR
9 dec 2015 17:09
3 100 EUR