KLASSISKA F177

35 föremål
SOFFA, empire, Ryssland 1800-talets början.
Slutpris
1 550 EUR
Utropspris
400 EUR
BOKSKÅP, gotiskt, 1800-talets början.
Slutpris
1 250 EUR
Utropspris
1 500 EUR
SYBORD, Jacob, Ryssland 1800-talets början.
Slutpris
1 000 EUR
Utropspris
1 500 EUR
HÖRNBORD, gustaviansk 1700-talets slut.
Slutpris
500 EUR
Utropspris
1 000 EUR
KONSOLBORD, empire 1800-talets början.
Slutpris
1 900 EUR
Utropspris
700 EUR
SOFFA, Lindome 1700-talets slut.
Slutpris
840 EUR
Utropspris
700 EUR
POTTSKÅP, gustaviansk 1700-talets slut.
Slutpris
560 EUR
Utropspris
800 EUR
LAMPETTER ETT PAR, gustavianska 1700-tal.
Slutpris
3 720 EUR
Utropspris
1 500 EUR
BYRÅ, Rokoko, Sverige 1770-80.
Slutpris
1 383 EUR
Utropspris
1 800 EUR
SPELBORD, rokoko 1700-tal.
Utropspris
1 500 EUR
BAROMETER, Frankrike 1700-tal, nyklassism.
Slutpris
620 EUR
Utropspris
800 EUR
STOL, senbarock 1700-talets mitt.
Slutpris
470 EUR
Utropspris
400 EUR
SKRIVBYRÅ, gustaviansk 1700-talets slut.
Slutpris
900 EUR
Utropspris
1 500 EUR
KONSOLBORD, gustavianskt 1700-talets slut.
Slutpris
820 EUR
Utropspris
1 000 EUR
MINIATYRBYRÅ, rokoko ca 1770, Sverige.
Slutpris
1 750 EUR
Utropspris
1 200 EUR
SOFFA, gustaviansk 1700-talets slut.
Slutpris
580 EUR
Utropspris
1 000 EUR
SOFFA, empire, 1800-talets början.
Slutpris
700 EUR
Utropspris
1 000 EUR
SPEGEL, gustaviansk, Stockholm 1700-talets slut.
Slutpris
2 540 EUR
Utropspris
2 000 EUR
BYRÅ, gustaviansk 1800-talets början.
Slutpris
860 EUR
Utropspris
1 000 EUR
BYRÅ, rokoko 1700-tal, alm.
Slutpris
1 500 EUR
Utropspris
2 000 EUR