578451
Sami Lukkarinen
(Född 1976)
Sami lukkarinen, "viitatorni"
Sami lukkarinen, "viitatorni"
Sami lukkarinen, "viitatorni"
Sami lukkarinen, "viitatorni"

SAMI LUKKARINEN, "VIITATORNI".

A tergo sign. 2001. Olja på duk 183x123 cm.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)50 428 2146

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 200
23 571
2 436
Utropspris
1 800 EUR
Budhistorik (16 bud)
21 mar 2016 17:57
2 200 EUR
8
21 mar 2016 17:57
2 100 EUR
8
21 mar 2016 17:56
1 851 EUR
21 mar 2016 17:56
1 801 EUR
21 mar 2016 17:56
1 650 EUR