DesignCONTEMPORARY
703533
Pauli Partanen
(Född 1949)
Pauli partanen, keramikfat. akvarium. sign. partanen  09

PAULI PARTANEN, KERAMIKFAT. Akvarium. Sign. Partanen -09.

Färgglaserat. Längd 59,5 cm.

Sedvanligt slitage.

Slutpris
200
2 143
221
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (2 bud)
20 mar 2016 10:23
200 EUR
16 mar 2016 11:46
50 EUR