Glas ÖvrigtCONTEMPORARY
704487
Pauli Partanen
(Född 1949)
Pauli partanen, glasskulptur. sign. pauli partanen, nuutajärvi

PAULI PARTANEN, GLASSKULPTUR. Sign. Pauli Partanen, Nuutajärvi.

Flerfärgat glas. Höjd 34,5 cm.

Sedvanligt slitage.

Slutpris
153
1 642
170
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (8 bud)
21 mar 2016 17:56
153 EUR
21 mar 2016 17:56
150 EUR
21 mar 2016 16:03
143 EUR
21 mar 2016 16:03
133 EUR
21 mar 2016 10:32
120 EUR