CONTEMPORARY
738403
Matti Kujasalo
(Född 1946)
Matti kujasalo, komposition
Matti kujasalo, komposition
Matti kujasalo, komposition

MATTI KUJASALO, KOMPOSITION.

A tergo sign. 1.9.2007. Olja på duk, uppfodrad på skiva 40x40 cm.

Övrigt

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)50 428 2146

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 470
15 750
1 627
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (21 bud)
22 mar 2016 17:46
1 470 EUR
22 mar 2016 17:46
1 420 EUR
22 mar 2016 17:45
1 370 EUR
22 mar 2016 17:44
1 320 EUR
22 mar 2016 17:41
1 270 EUR