DesignCONTEMPORARY
741108
Markku Salo
(Född 1954)
Markku salo, konstglasflaska. sign. markku salo, nuutajärvi 2011

MARKKU SALO, KONSTGLASFLASKA. Sign. Markku Salo, Nuutajärvi 2011.

Blått och opalglas med metallkork och borst. Höjd 33,5 cm.

Sedvanligt slitage.

Övrigt

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Slutpris
400
4 286
443
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (4 bud)
15 mar 2016 21:53
400 EUR
11 mar 2016 8:39
350 EUR
10 mar 2016 14:48
250 EUR
10 mar 2016 12:56
200 EUR