741444
Jani Leinonen
(Född 1978)
Jani leinonen, "the end"
Jani leinonen, "the end"
Jani leinonen, "the end"
Jani leinonen, "the end"
Jani leinonen, "the end"

JANI LEINONEN, "THE END".

Sign. 2007. Litografi, bladstorlek 75,5x56 cm.

Övrigt

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)50 428 2146

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 170
12 536
1 295
Utropspris
700 EUR
Budhistorik (26 bud)
21 mar 2016 17:48
1 170 EUR
9
21 mar 2016 17:48
1 120 EUR
21 mar 2016 17:47
1 070 EUR
9
21 mar 2016 17:47
1 020 EUR
21 mar 2016 15:51
840 EUR