DesignCONTEMPORARY
743562
Markku Salo
(Född 1954)
Markku salo, skulptur. sign. markku salo, nuutajärvi 2011

MARKKU SALO, SKULPTUR. Sign. Markku Salo, Nuutajärvi 2011.

Klart glas med förgylld oval, krönande hund. Höjd 25 cm.

Smärre slitage.

Slutpris
960
10 300
1 066
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (24 bud)
22 mar 2016 15:39
960 EUR
21 mar 2016 8:37
940 EUR
8
21 mar 2016 8:37
920 EUR
8
21 mar 2016 7:01
890 EUR
21 mar 2016 7:01
870 EUR