DesignCONTEMPORARY
760572
Pekka Paikkari
(Född 1960)
Pekka paikkari, keramikskulptur. arabia, 1985

PEKKA PAIKKARI, KERAMIKSKULPTUR. Arabia, 1985.

Stämplad Arabia Made in Finland, höjd 20,5 cm, diameter 16 cm.

Sedvanligt slitage

800
8 583
888
Utropspris
1 200 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (6 bud)
21 mar 2016 17:32
800 EUR
21 mar 2016 17:30
750 EUR
21 mar 2016 17:29
700 EUR
21 mar 2016 17:28
600 EUR
20 mar 2016 8:23
300 EUR