DesignCONTEMPORARY
761348
Ritva-Liisa Pohjalainen
(Född 1949)
Ritva liisa pohjalainen, glasskulptur. sign. andiago, ritva liisa pohjalainen 2011

RITVA-LIISA POHJALAINEN, GLASSKULPTUR. Sign. Andiago, Ritva-Liisa Pohjalainen 2011.

Färgad glasformation i friblåst klart glas. Höjd 40 cm. Svart granitpiedestal, höjd 9,5 cm.

Sedvanligt slitage.

Slutpris
1 850
19 849
2 054
Utropspris
2 000 EUR
Budhistorik (11 bud)
21 mar 2016 15:19
1 850 EUR
21 mar 2016 15:19
1 800 EUR
21 mar 2016 15:16
1 700 EUR
21 mar 2016 10:57
1 650 EUR
20 mar 2016 12:25
1 600 EUR