762340
Susanne Gottberg
(Född 1964)
Susanne gottberg, "vÄntad"
Susanne gottberg, "vÄntad"
Susanne gottberg, "vÄntad"
Susanne gottberg, "vÄntad"

SUSANNE GOTTBERG, "VÄNTAD".

A tergo sign. Olja på duk 4x 40x40 cm.

Konstcentrum Salmela 2000.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)50 428 2146

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
3 600
38 452
3 976
Utropspris
2 500 EUR
Budhistorik (14 bud)
22 mar 2016 17:34
3 600 EUR
18 mar 2016 17:06
3 500 EUR
18 mar 2016 17:06
3 400 EUR
17 mar 2016 0:05
3 200 EUR
17 mar 2016 0:05
3 100 EUR