762356
René Burri
(Född 1933)
RenÉ burri, "children, 1967"
RenÉ burri, "children, 1967"

RENÉ BURRI, "CHILDREN, 1967".

Sign. Även signerad a tergo. Gelatinsilverfotografi, bildyta 15x23 cm. Framtagen 1997.

Oinramad.

Slutpris
600
6 438
666
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (4 bud)
16 mar 2016 23:41
600 EUR
11 mar 2016 7:00
470 EUR
10 mar 2016 20:43
450 EUR
10 mar 2016 17:11
400 EUR