763287
Nanna Susi
(Född 1967)
Nanna susi, "livet"
Nanna susi, "livet"
Nanna susi, "livet"
Nanna susi, "livet"
Nanna susi, "livet"

NANNA SUSI, "LIVET".

A tergo sign. (Helsinki) 2009. Olja på duk 82x120 cm.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)50 428 2146

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
6 200
66 521
6 883
Utropspris
3 500 EUR
Budhistorik (36 bud)
8
21 mar 2016 17:24
6 200 EUR
12
21 mar 2016 17:24
6 000 EUR
12
21 mar 2016 17:24
5 800 EUR
8
21 mar 2016 17:24
5 600 EUR
12
21 mar 2016 17:24
5 400 EUR