DesignCONTEMPORARY
763494
Heikki Viinikainen
(Född 1978)
Heikki viinikainen, konstglas, "sato" (skörden), sign. heikki v 2015

HEIKKI VIINIKAINEN, KONSTGLAS, "Sato" (Skörden), sign. Heikki V 2015.

Blåst turkost glas, höjd 27,5 cm.

Sedvanligt slitage

Slutpris
400
4 286
443
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (8 bud)
21 mar 2016 18:01
400 EUR
21 mar 2016 18:01
380 EUR
21 mar 2016 18:01
350 EUR
21 mar 2016 17:58
320 EUR
13 mar 2016 20:21
240 EUR