764439
Maaria Märkälä
(Född 1964)
Maaria mÄrkÄlÄ, "ur serien vÄsterleden avslutar   light yellow"

MAARIA MÄRKÄLÄ, "UR SERIEN VÄSTERLEDEN AVSLUTAR - LIGHT YELLOW".

A tergo sign. 2008. Olja på duk 100x100 cm.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)50 428 2146

Telefontid: Mån - Fre 9-13

900
9 643
996
Utropspris
1 800 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (10 bud)
21 mar 2016 20:26
900 EUR
8
18 mar 2016 5:23
650 EUR
17 mar 2016 18:08
620 EUR
17 mar 2016 16:37
600 EUR
16 mar 2016 20:38
500 EUR