765764
Henry Wuorila-Stenberg
(Född 1949)
Henry wuorila stenberg, "ironins Ände"

HENRY WUORILA-STENBERG, "IRONINS ÄNDE".

A tergo sign. 2010. Olja på duk 170x148 cm.

Galerie Anhava 2010.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)50 428 2146

Telefontid: Mån - Fre 9-13

1 050
11 266
1 166
Utropspris
4 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (7 bud)
22 mar 2016 14:22
1 050 EUR
17 mar 2016 21:57
1 000 EUR
17 mar 2016 0:37
550 EUR
11 mar 2016 14:50
300 EUR
10 mar 2016 23:04
120 EUR