DesignCONTEMPORARY
766358
SATU SYRJÄNEN
(Född 1953)
Satu syrjÄnen, keramikskulptur, "rött fält", sign. satu syrjänen 2008

SATU SYRJÄNEN, KERAMIKSKULPTUR, "Rött fält", sign. Satu Syrjänen 2008.

Bredd 48 cm, djup 38 cm, höjd 10 cm.

Sedvanligt slitage

Utropspris
1 500 EUR