DesignCONTEMPORARY
766364
SATU SYRJÄNEN
(Född 1953)
Satu syrjÄnen, keramikskulptur, "blått fält", sign. satu syrjänen 2009

SATU SYRJÄNEN, KERAMIKSKULPTUR, "Blått fält", sign. Satu Syrjänen 2009.

Bredd 48 cm, djup 38 cm, höjd 10 cm.

Sedvanligt slitage

Utropspris
1 500 EUR