DesignCONTEMPORARY
766367
SATU SYRJÄNEN
(Född 1953)
Satu syrjÄnen, keramikskulptur, "gult fält", sign. satu syrjänen 2009

SATU SYRJÄNEN, KERAMIKSKULPTUR, "Gult fält", sign. Satu Syrjänen 2009.

Bredd 48 cm, djup 38 cm, höjd 10 cm.

Sedvanligt slitage

Utropspris
1 500 EUR