767723
Alvar Gullichsen
(Född 1961)
Alvar gullichsen, "lazagne nello spazio"

ALVAR GULLICHSEN, "LAZAGNE NELLO SPAZIO".

A tergo sign. 5.1.-95. Olja på duk 182,5x142 cm.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)50 428 2146

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
5 350
57 321
5 923
Utropspris
3 000 EUR
Budhistorik (42 bud)
9
22 mar 2016 17:57
5 350 EUR
10
22 mar 2016 17:55
5 150 EUR
9
22 mar 2016 17:55
5 000 EUR
10
22 mar 2016 17:52
4 700 EUR
22 mar 2016 17:48
4 500 EUR