DesignCONTEMPORARY
768058
Kim Simonsson
(Född 1974)
30, 2009
30, 2009
30, 2009
30, 2009

KIM SIMONSSON, "Lilla spottande flickan" sign. Kim 13/30, 2009.

Keramik, höjd 26 cm.

Sedvanligt slitage.

Slutpris
1 800
19 226
1 988
Utropspris
1 200 EUR
Budhistorik (26 bud)
21 mar 2016 16:05
1 800 EUR
21 mar 2016 16:05
1 750 EUR
21 mar 2016 13:32
1 700 EUR
21 mar 2016 12:32
1 650 EUR
21 mar 2016 12:29
1 600 EUR