693183
Oiva Toikka
(1931-2019)
200
200
200

OIVA TOIKKA, GLASSKULPTUR. Lollipop. Sign. Oiva Toikka Nuutajärvi 2004, 52/200.

Höjd 26,5 cm.

Sedvanligt slitage.

Slutpris
700
7 500
775
Utropspris
900 EUR
Budhistorik (4 bud)
25 apr 2016 13:43
700 EUR
25 apr 2016 13:08
600 EUR
19 apr 2016 21:19
577 EUR
19 apr 2016 8:28
550 EUR