703625
Dora Jung
(1906-1980)
Dora jung, vÄvnad. duvor. signerad. tidigt 1970 tal

DORA JUNG, VÄVNAD. Duvor. Signerad. Tidigt 1970-tal.

Linnedamast på skiva. Tillverkad 1973. 52x51 cm.

Sedvanligt slitage.

Övrigt

This item should be collected at Iso Roobertinkatu 12 after the auction has ended.

Slutpris
820
8 770
907
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (14 bud)
26 apr 2016 19:02
820 EUR
26 apr 2016 19:02
800 EUR
26 apr 2016 19:00
780 EUR
26 apr 2016 19:00
760 EUR
26 apr 2016 18:59
740 EUR