736534
Rut Bryk
(1916-1999)
Rut bryk, keramikskÅl. sign. bryk

RUT BRYK, KERAMIKSKÅL. Sign. Bryk.

Naturvit med gråa dekorationer. Diam. 19 cm, höjd 4,5 cm.

Sedvanligt slitage.

Övrigt

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Slutpris
790
8 476
877
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (16 bud)
25 apr 2016 10:18
790 EUR
25 apr 2016 9:49
770 EUR
25 apr 2016 9:24
750 EUR
25 apr 2016 9:24
750 EUR
25 apr 2016 4:43
720 EUR