737869
Birger Kaipiainen
(1915-1988)
Birger kaipiainen, brickbord. sign. birger kaipiainen arabia

BIRGER KAIPIAINEN, BRICKBORD. Sign. Birger Kaipiainen Arabia.

Höjd 69 cm, bredd 85 cm, djup 57 cm.

Sedvanligt slitage.

Övrigt

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Slutpris
2 600
27 729
2 886
Utropspris
2 000 EUR
Budhistorik (16 bud)
9
26 apr 2016 18:30
2 600 EUR
8
26 apr 2016 18:25
2 500 EUR
26 apr 2016 18:25
2 450 EUR
26 apr 2016 10:51
1 500 EUR
26 apr 2016 10:50
900 EUR