MODERN + DESIGN
747738
Tove Jansson
(1914-2001)
Tove jansson, den blÅ stolen
Tove jansson, den blÅ stolen
Tove jansson, den blÅ stolen
Tove jansson, den blÅ stolen

TOVE JANSSON, DEN BLÅ STOLEN.

Sign. -61. Olja på duk 65x82 cm.

Övrigt

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Slutpris
6 400
68 667
7 105
Utropspris
5 000 EUR
Budhistorik (12 bud)
25 apr 2016 13:30
6 400 EUR
25 apr 2016 13:27
6 200 EUR
25 apr 2016 13:26
6 000 EUR
25 apr 2016 13:26
6 000 EUR
25 apr 2016 11:41
5 600 EUR