MODERN + DESIGN
754588
Kristian Krokfors
(Född 1952)
Kristian krokfors, andalucia
Kristian krokfors, andalucia
Kristian krokfors, andalucia
Kristian krokfors, andalucia

KRISTIAN KROKFORS, ANDALUCIA.

Sign. -95. Olja på duk 58x82,5 cm.

Övrigt

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)50 428 2146

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
991
10 618
1 097
Utropspris
1 200 EUR
Budhistorik (8 bud)
25 apr 2016 13:10
991 EUR
25 apr 2016 13:10
971 EUR
25 apr 2016 12:44
919 EUR
25 apr 2016 12:28
899 EUR
25 apr 2016 8:38
860 EUR