Konst GrafikMODERN + DESIGN
759338
Joan Miró
(1893-1983)
Joan mirÓ, "les amoureux et luna park"

JOAN MIRÓ, "LES AMOUREUX ET LUNA PARK".

Sign. Litografi, 88/100, 48x61 cm.

Övrigt

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Slutpris
3 700
39 698
4 107
Utropspris
3 500 EUR
Budhistorik (13 bud)
25 apr 2016 13:41
3 700 EUR
25 apr 2016 12:09
3 600 EUR
25 apr 2016 12:09
3 500 EUR
25 apr 2016 12:09
3 500 EUR
25 apr 2016 12:05
3 400 EUR