759871
Werner West
(1890-1959)
Werner west, stolar, 4 st. 1930 tal

WERNER WEST, STOLAR, 4 ST. 1930-tal.

Höjd 72 cm, bredd 50 cm, djup 44 cm.

Sedvanligt slitage

Övrigt

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Slutpris
631
6 748
698
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (17 bud)
26 apr 2016 18:16
631 EUR
26 apr 2016 18:16
620 EUR
26 apr 2016 18:16
611 EUR
26 apr 2016 18:16
591 EUR
26 apr 2016 18:16
571 EUR