760407
Markku Salo
(Född 1954)
Markku salo, glasskulptur. sign. markku salo nuutajärvi notsjö, 1988

MARKKU SALO, GLASSKULPTUR. Sign. Markku Salo Nuutajärvi Notsjö, 1988.

Ljusblått matterat glas med gultonat lock. Höjd 44 cm, diam. 20 cm.

Sedvanligt slitage.

Övrigt

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

370
3 946
411
Utropspris
1 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
26 apr 2016 15:37
370 EUR
26 apr 2016 10:27
350 EUR
20 apr 2016 11:50
300 EUR
18 apr 2016 15:00
180 EUR