761480
Saara Hopea
(1925-1984)
Saara hopea, fÖrrÄtts brickor, 2 st. astarte. arabia, 1965

SAARA HOPEA, FÖRRÄTTS BRICKOR, 2 ST. Astarte. Arabia, 1965.

Brungul glaserad porslin. 30x30 cm.

Flertalet nagg. Obetydligt slitage.

Slutpris
260
2 773
289
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (7 bud)
26 apr 2016 19:25
260 EUR
26 apr 2016 19:25
240 EUR
26 apr 2016 19:25
240 EUR
26 apr 2016 18:03
220 EUR
26 apr 2016 17:45
200 EUR