MODERN + DESIGN
771266
Kristian Krokfors
(Född 1952)
Kristian krokfors, andalucia
Kristian krokfors, andalucia
Kristian krokfors, andalucia

KRISTIAN KROKFORS, ANDALUCIA.

Sign. 2000. Olja på duk, uppfodrad på böjd skiva 40x117 cm.

Övrigt

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)50 428 2146

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 361
14 537
1 503
Utropspris
1 800 EUR
Budhistorik (14 bud)
25 apr 2016 10:59
1 361 EUR
25 apr 2016 10:59
1 311 EUR
8
25 apr 2016 10:59
1 300 EUR
25 apr 2016 10:59
1 250 EUR
25 apr 2016 10:59
1 200 EUR