776301
Kaj Franck
(1911-1989)
Kaj franck, glasskulptur. lansett. sign. k. franck, nuutajärvi notsjö  57

KAJ FRANCK, GLASSKULPTUR. Lansett. Sign. K. Franck, Nuutajärvi Notsjö -57.

Klart och blått glas. Längd 42 cm.

Sedvanligt slitage

Övrigt

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Slutpris
1 950
20 922
2 165
Utropspris
1 200 EUR
Budhistorik (30 bud)
25 apr 2016 11:41
1 950 EUR
25 apr 2016 11:40
1 900 EUR
25 apr 2016 11:39
1 850 EUR
25 apr 2016 11:38
1 800 EUR
25 apr 2016 11:35
1 750 EUR