MODERN + DESIGN
776305
Reidar Särestöniemi
(1925-1981)
Reidar sÄrestÖniemi, "stalin galaktisessa ajantajussa"

REIDAR SÄRESTÖNIEMI, "STALIN GALAKTISESSA AJANTAJUSSA".

Sign. -70. Olja på duk 46,5x38 cm.

Övrigt

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)50 428 2146

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
8 600
92 142
9 521
Utropspris
8 000 EUR
Budhistorik (17 bud)
25 apr 2016 11:39
8 600 EUR
25 apr 2016 11:39
8 500 EUR
25 apr 2016 11:37
8 400 EUR
25 apr 2016 11:37
8 200 EUR
22 apr 2016 15:29
8 000 EUR