MODERN + DESIGN
780886
Lea Kauppi
(1917-1999)
Lea kauppi, "frukost i paradiset"

LEA KAUPPI, "FRUKOST I PARADISET".

Sign. 1972. Olja på duk 100x100 cm.

Övrigt

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Slutpris
2 900
31 015
3 207
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (22 bud)
26 apr 2016 18:02
2 900 EUR
26 apr 2016 18:02
2 800 EUR
26 apr 2016 18:01
2 700 EUR
26 apr 2016 17:59
2 600 EUR
26 apr 2016 17:58
2 500 EUR