782725
Lisa Johansson-Pape
(1907-1989)
Lisa johansson pape, taklampa. stämplad orno. 1950 tal

LISA JOHANSSON-PAPE, TAKLAMPA. Stämplad Orno. 1950-tal.

Perforerad mässing. Höjden justerbar. Diam. 44,5 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Övrigt

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Slutpris
570
6 096
630
Utropspris
1 200 EUR
Budhistorik (19 bud)
26 apr 2016 17:15
570 EUR
26 apr 2016 17:14
550 EUR
26 apr 2016 17:12
530 EUR
26 apr 2016 17:12
510 EUR
26 apr 2016 17:12
500 EUR