783266
Kaj Franck
(1911-1989)
Kaj franck, ringskÅl. sign. kaj franck nuutajärvi notsjö. sent 1960 tal

KAJ FRANCK, RINGSKÅL. Sign. Kaj Franck Nuutajärvi Notsjö. Sent 1960-tal.

Flerfärgat glas. Diam. 20 cm, höjd 22 cm.

Obetydligt slitage.

Övrigt

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Slutpris
3 100
33 111
3 424
Utropspris
2 500 EUR
Budhistorik (20 bud)
25 apr 2016 13:01
3 100 EUR
25 apr 2016 13:00
3 000 EUR
25 apr 2016 12:58
2 900 EUR
25 apr 2016 12:58
2 800 EUR
25 apr 2016 12:57
2 700 EUR