784430
Kaj Franck
(1911-1989)
70 tal
70 tal
70 tal

KAJ FRANCK, KONSTGLAS, FLASKA. Notsjö, 1960-/70-tal.

Flerfärgat filigranglas. Höjd 22 cm.

Obetydligt slitage.

Övrigt

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Slutpris
400
4 278
442
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (5 bud)
27 apr 2016 12:20
400 EUR
27 apr 2016 11:52
270 EUR
23 apr 2016 21:19
250 EUR
19 apr 2016 13:42
200 EUR
18 apr 2016 14:58
150 EUR