Konst GrafikKLASSISKA
763582
Hugo Simberg
(1873-1917)
Hugo simberg, tÖrneporten
Hugo simberg, tÖrneporten
Hugo simberg, tÖrneporten
Hugo simberg, tÖrneporten

HUGO SIMBERG, TÖRNEPORTEN.

Sign. 11 IV 1908. Linjeetsning och akvatinta, No 3, 11,9x12,3 cm.

Malme nr. 204.

Slutpris
1 850
19 821
2 048
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (27 bud)
23 maj 2016 17:45
1 850 EUR
23 maj 2016 17:42
1 800 EUR
23 maj 2016 17:39
1 750 EUR
23 maj 2016 17:36
1 700 EUR
23 maj 2016 17:33
1 650 EUR