KLASSISKA
769983
Carl Kayser-eichberg
(1873-1964)
Carl kayser eichberg, fÅraherden

CARL KAYSER-EICHBERG, FÅRAHERDEN.

Sign. Olja på duk 90x120 cm.

Slutpris
1 603
17 199
1 780
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (6 bud)
23 maj 2016 17:21
1 603 EUR
23 maj 2016 17:21
1 600 EUR
23 maj 2016 17:21
1 553 EUR
23 maj 2016 17:21
1 503 EUR
19 maj 2016 19:12
1 200 EUR