KLASSISKA
777570
Matti Karppanen
(1873-1953)
Matti karppanen, fÅngst
Matti karppanen, fÅngst
Matti karppanen, fÅngst
Matti karppanen, fÅngst
Matti karppanen, fÅngst

MATTI KARPPANEN, FÅNGST.

Sign. Olja på duk 85,5x124,5 cm.

Slutpris
4 000
42 857
4 428
Utropspris
5 000 EUR
Budhistorik (8 bud)
23 maj 2016 17:05
4 000 EUR
23 maj 2016 17:05
3 800 EUR
23 maj 2016 17:02
3 700 EUR
18 maj 2016 16:37
3 400 EUR
11 maj 2016 0:02
3 300 EUR