KLASSISKA
779231
Matti Karppanen
(1873-1953)
Matti karppanen, fÅglar vid boet

MATTI KARPPANEN, FÅGLAR VID BOET.

Sign. 1922. Olja på duk 45x69 cm.

Slutpris
1 800
19 313
1 998
Utropspris
2 200 EUR
Budhistorik (6 bud)
23 maj 2016 18:23
1 800 EUR
23 maj 2016 18:21
1 700 EUR
23 maj 2016 18:20
1 500 EUR
11 maj 2016 7:34
1 300 EUR
10 maj 2016 21:02
520 EUR